Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: Always
fi: Aina

en: Inline
fi: Avoin

en: Locked
fi: Lukittu

en: About
fi: Tietoja

en: Lock
fi: Lukitse

en: Unlock
fi: Avaa lukitus
