Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Password
fr: Mot de passe

en: Always
fr: Toujours

en: Inline
fr: En ligne

en: Unlocked
fr: Déverrouillé

en: Locked
fr: Verrouillé

en: About
fr: À propos

en: Lock
fr: Verrouiller

en: Unlock
fr: Déverrouiller
