Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Inline
gl: En liña

en: Locked
gl: Bloqueado

en: About
gl: Información

en: Lock
gl: Bloquear

en: Unlock
gl: Desbloquear
