Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Locked
he: נעול

en: About
he: אודות

en: Unlock
he: בטל נעילה
