Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Inline
hr: U istom redu

en: Locked
hr: Zaključano

en: About
hr: Opis
