Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Locked
hy: Արգելափակված
