Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Always
id: Selalu

en: Inline
id: Sebaris

en: Locked
id: Dikunci

en: About
id: Tentang

en: Lock
id: Kunci

en: Unlock
id: Membuka
