Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Reset
ja: リセット

en: Password
ja: パスワード

en: Always
ja: 必須

en: Inline
ja: インライン

en: Locked
ja: ロック

en: About
ja: アバウト

en: Lock
ja: ロック

en: Unlock
ja: ロック解除
