Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە
