Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Always
lt: Visada

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Unlocked
lt: Atrakinta

en: Locked
lt: Užrakinta

en: About
lt: Apie

en: Lock
lt: Užrakints

en: Unlock
lt: Atrakinti
