Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Always
lv: Vienmēr

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Locked
lv: Slēgts

en: About
lv: Par
