Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Reset
no: Nullstill

en: Password
no: Passord

en: Always
no: Alltid

en: Inline
no: Integrert

en: Locked
no: Låst

en: About
no: Om

en: Lock
no: Lås

en: Unlock
no: Åpne
