Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Always
nl: Altijd

en: Unlocked
nl: Ontgrendeld

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: About
nl: Over

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Unlock
nl: Ontgrendelen
