Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Always
pl: Zawsze

en: Inline
pl: Przed polem

en: Locked
pl: Zablokowany

en: About
pl: O stronie

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Unlock
pl: Odblokuj
