Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Reset
fa: اعاده

en: Password
fa: رمز

en: Always
fa: همیشه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Locked
fa: قفل شده

en: About
fa: درباره
