Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: Always
ru: Всегда

en: Inline
ru: В линию

en: New Window
ru: Новое окно

en: Unlocked
ru: Разблокировано

en: Locked
ru: Заблокировано

en: About
ru: Информация

en: Lock
ru: Заблокировать

en: Unlock
ru: Разблокировать

en: Modal
ru: Модальное окно
