Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Always
sk: Vždy

en: Inline
sk: V riadku

en: Locked
sk: Zamknuté

en: About
sk: Informácie o

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Modal
sk: Modálny
