Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Always
sv: Alltid

en: Inline
sv: Löpande

en: Locked
sv: Låst

en: About
sv: Om

en: Lock
sv: Lås

en: Unlock
sv: Lås upp
