Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ
