Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Always
tr: Her zaman

en: Inline
tr: Satır içi

en: Locked
tr: Kilitli

en: About
tr: Hakkında

en: Lock
tr: Kilitle

en: Unlock
tr: Kilidi aç
