Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: About
ug: ھەققىدە
