Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Always
uk: Завжди

en: Inline
uk: В одному рядку

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Unlocked
uk: Розблоковано

en: Locked
uk: Заблоковано

en: About
uk: Про модуль

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Modal
uk: Модальне

en: Not Connected
uk: Роз'єднано
