View API Response (2.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Header
az: Başlıq

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Machine name
az: Maşın adı
