View API Response (2.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
