View API Response (2.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Header
eo: Kaplinio
