View API Response (2.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Source
my: ရင်းမြစ်
