View API Response (2.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Header
ne: हेडर

en: Source
ne: स्रोत

en: Machine name
ne: मशीन नाम
