View API Response (2.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Method
vi: Phương thức

en: Source
vi: Nguồn

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Proxy
vi: Ủy nhiệm
