View API Response (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Header
et: Päis

en: Method
et: Meetod

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Source
et: Allikas

en: Authentication
et: Autentimine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
