View API Response (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Method
hr: Metoda

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Source
hr: Izvor

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
