View API Response (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Header
hu: Fejléc

en: Method
hu: Mód

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Source
hu: Forrás

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Machine name
hu: Programok által használt név
