View API Response (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Header
lt: Antraštė

en: Method
lt: Būdas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
