View API Response (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Method
mr: पद्धत(Method)
