View API Response (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Header
nn: Topptekst

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
