View API Response (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Header
oc: Entèsta

en: Method
oc: Metòde

en: Source
oc: Font

en: Machine name
oc: Nom sistèma
