View API Response (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Header
ps: سرۍ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Source
ps: سرچينه

en: Authentication
ps: تصدیق
