View API Response (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Header
sk: Hlavička

en: Method
sk: Metóda

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Source
sk: Zdroj

en: Authentication
sk: Overenie

en: Machine name
sk: Strojový názov
