View API Response (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Method
ta: முறை

en: Source
ta: மூலம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
