View API Response (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
