View API Response (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Method
tr: Yöntem

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Source
tr: Kaynak

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Machine name
tr: Makine adı
