View API Response (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Method
uk: Спосіб

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Source
uk: Джерело

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Proxy
uk: Проксі
