View API Response (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Header
ar: الترويسة

en: Method
ar: الطريقة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Source
ar: المصدر

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
