View API Response (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Header
ast: Encabezáu

en: Method
ast: Métodu
