View API Response (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Source
bg: Източник

en: Authentication
bg: Удостоверяване
