View API Response (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Password
de: Passwort

en: Label
de: Beschriftung

en: User Name
de: Benutzername

en: Header
de: Kopfzeile

en: Method
de: Methode

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Source
de: Quelle

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Machine name
de: Systemname

en: Proxy
de: Vertretung

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.
