View API Response (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Header
eu: Goiburua

en: Method
eu: Metodoa

en: Source
eu: Iturburua

en: Machine name
eu: Makinaren izena
