View API Response (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Method
fi: Tapa

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Source
fi: Lähde

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
