View API Response (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Header
fr: Entête

en: Method
fr: Méthode

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Authentication
fr: Authentification

en: Machine name
fr: Nom système
