View API Response (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Method
he: שיטה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Source
he: מקור

en: Authentication
he: הזדהות

en: Machine name
he: שם מכונה
