View API Response (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Method
hi: तरीका

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Source
hi: स्रोत

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Machine name
hi: मशीन नाम
